• Spotkanie przedszkolaków z OSP KSRG w Gręzówce

• 8 czerwca naszych przedszkolaków odwiedzili strażacy z pobliskiej jednostki. W tym roku swoje siły wzmocnili o obecność MDP. Podczas spotkania Wiktori przeprowadziła krótką prelekcję na temat znaczenia straży w środowisku.

Następnie zajęcia poprowadzili dh Paweł i dh Rafał z pomocą dh Mateusza, dh Kacpra i dh Filipa.

Dzieci miały możliwość zapoznania się ze sprzętem strażackim oraz zobaczyły co zawiera torba medyczna niezbędna przy wypadkach. Każdy przedszkolak ubrany w hełm strażacki miał możliwość wykorzystać trochę wody i sprawdzić jak się gasi pożar.

Na zakończenie przedszkolaki otrzymały cukierki od komendanta dh Pawła, a w podziękowaniu za super zajęcia wręczyły strażakom serduszka i słodką niespodziankę.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY SERDECZNIE za spotkanie.

• Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

•     Drugiego czerwca 2022r. uczniowie klasy IIIa wybrali się na  wycieczkę do Centrum Rozrywki Arkabos w Łukowie. Wiele wrażeń  dostarczyły dzieciom zajęcia w  kręgielni, gra w bilard oraz sala zabaw. Każdy mógł spróbować swoich sił na kolejnych stanowiskach gier.  Po aktywnym spędzaniu czasu uczniowie posilili się  pyszną pizzą. Dziękujemy rodzicom: Hubertowi Królakowi i Katarzynie Szczygieł za pomoc w opiece nad dziećmi oraz w organizacji wycieczki.

Opracowały: Krystyna Szczygieł, Magdalena Turemka