• Rok szkolny 2022/2023

NAGRODA WÓJTA GMINY ŁUKÓW DLA UZDOLNIONYCH DZIECI

I MŁODZIEŻY POBIERAJĄCYCH NAUKĘ W GMINIE ŁUKÓW

Miło nam poinformować, że uczennice Szkoły Podstawowej w Gręzówce Łucja Korlaga z klasy VIb i Maria Kozakowska z klasy VIa otrzymały Nagrodę Wójta Gminy Łuków  za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki. Do konkursów przygotowywał pan Tomasz Piros - nauczyciel muzyki i plastyki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

III miejsce w Mistrzostwach Regionu w koszykówce chłopców kl. VII-VIII

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych kl.IV - VI

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych kl.VII - VIII

I miejsce w zawodach gminnych w koszykówce chłopców kl. VII - VIII.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców kl. VII - VIII

Rok szkolny 2019/2020

I miejsce w zawodach  gminnych  w  piłce siatkowej  dziewcząt  (Igrzyska młodzieży szkolnej) klas 7-8.

I miejsce w zawodach  gminnych w koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

III miejsce w zawodach gminnych  w drużynowym tenisie stołowym  w kategorii chłopców klasy 6 i młodsi.

Rok szkolny 2018/2019

I miejsce w zawodach gminnych w drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Biała Podlaska w drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w  drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

I miejsce zawodach  gminnych w mini piłce nożnej chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w mini piłce nożnej chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce zawodach  gminnych w mini koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w mini koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w zawodach  gminnych  w  piłce siatkowej  dziewcząt w kategorii gimnazjum.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w  piłce siatkowej  dziewcząt w kategorii gimnazjum.

II miejsce w zawodach  gminnych  w  piłce siatkowej  chłopców w kategorii gimnazjum.

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w  piłce siatkowej  dziewcząt w kategorii gimnazjum.

Rok szkolny 2016/2017

•  II miejsce dla Patrycji Bogusz ucz. kl. II w III Gminnym Festiwalu Pieśni Niepodległościowej w Zarzeczu Łukowskim
        • Cezary Gołąb - laureat konkursu o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Henryka Łopacińskiego w Lublinie
        • IV miejsce dla uczennic z klasy VIa  w kategorii zespół  w VIII Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych „Anielskie Śpiewanie”.
        • I i III miejsce indywidualnie dla uczniów gimnazjum w V Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej "Zawodowe Aleje".
        • Nagroda dla Mai Sadło –ucz. kl. Va oraz wyróżnienia dla Eryka Sosnowskiego i Alicji Cegiełka z kl. IV b w konkursie plastycznym  "Nasza Ziemia" - środowisko przyrodnicze dziś, wczoraj i jutro
        • Laureaci konkursu wiedzy o Janie Pawle II, konkursu plastycznego „Portret Św. Jana Pawła II” w ramach IV Gminnego festiwalu Papieskiego "Barka"
        • Wyróżnienie dla Mai Sadło –ucz. kl. Va za pracę pt. ”Amonit ziemią malowany” w półfinale konkursu "Geologiczne barwy Ziemi".
        • Uczennice kl. IVa  - laureatki w Konkursie Czytelniczym Wiedzy o Rzece Wiśle.
        • Laureaci V Gminnego Turnieju Tańca Towarzyskiego („ Roztańczona paczka” – II miejsce w kategorii klas I- III,, „ Iskierki” – wyróżnienie w kategorii klas I- III,, „ Mini – Art”-  I miejsce w kategorii klas IV- VI.
        • Konkurs literacki „Legendy Ziemi Łukowskiej” org. przez Muzeum Regionalne w Łukowie Dominika Dołęga kl. VIb – 3 miejsce.
        • Kuratoryjny konkurs ortograficzny- etap wojewódzki Dominika Dołęga kl.VIb
        • VIII miejsce w Mistrzostwach województwa lubelskiego w szachach drużynowych - 2016 r.
        • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych - 2016 r.
        • I miejsce w Gminnych Zawodach w szachach drużynowych - 2016 r.