• DZIEŃ ADAPTACYJNY W PRZEDSZKOLU

• 30 sierpnia 2022 r. odbył się „Dzień adaptacyjny” dla dzieci, które po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola.

Dzieci poznały swoje panie, mogły wspólnie się pobawić, poznać i zintegrować, a ich rodzice mieli okazję zapoznać się w skrócie  z zasadami funkcjonowania naszego przedszkola.

Aby maluchy dobrze czuły się w przedszkolu trzeba je odpowiednio nastawić i przygotować. Temu właśnie służyły przeprowadzone ZAJĘCIA ADAPTACYJNE. Takie zajęcia mają na celu eliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej oraz usamodzielnienie dziecka, wzmacnianie poczucia własnej wartości i pokazania ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami i paniami w przedszkolu. Maluchy i ich bliscy spędzili miło czas uczestnicząc w zajęciach muzycznych, plastycznych i ruchowych. Mamy nadzieję, że dzieci bezpieczniej i odważniej stawią czoło nowej i trudnej dla nich sytuacji i z uśmiechem wkroczą w przedszkolny świat.

Dziękujemy rodzicom za przybycie, a także dzieciom za ich uśmiech, który jest dla nas największą nagrodą.

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

• Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2022/2023, która odbędzie się 1 września 2022 roku.

Godz. 8.00 -  Msza Św. w intencji Zespołu Szkół w Gręzówce w Parafii M.B. Częstochowskiej w Gręzówce

Godz. 9.15-10.15 -  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej oraz spotkanie uczniów z wychowawcami.

Przyjazdy i odjazdy autobusów:

• 1 września 2022 r. ( czwartek )
            1. Autobus – godz. 7.25 – Łuków – Okniny wieś – Biardy ( wszystkie przystanki)  – Gręzówka
            2. Autobus – godz. 7.30 – Łuków – Gołaszyn – Ławki ( wszystkie przystanki) – Klimki – Gręzówka

Powrót autobusów ok. godz. 10.15 z Gręzówki

• Od 2 września 2022 r. – przyjazdy do Gręzówki
            1. Autobus – godz. 7.25 – Łuków – Okniny wieś – Biardy ( rondo )   – Gręzówka
            2. Autobus – godz. 7.25 – Łuków –  Biardy ( przy głównej grodze )  - Biardy ( zajazd na końcu wsi) – Gręzówka
            3. Autobus – godz. 7.30 – Łuków – Gołaszyn Ławki ( wszystkie przystanki) – Klimki – Gręzówka
            • Powroty z Gręzówki  do Łukowa
            1. Autobus – godz. 12.45 – Gręzówka – Biardy ( wszystkie przystanki ) – Okniny wieś - Łuków
            2. Autobus – godz. 14.25 –  Gręzówka – Klimki – Ławki ( wszystkie przystanki ) – Gołaszyn - Łuków
            3. Autobus – godz. 14.25 – Gręzówka – Biardy ( wszystkie przystanki ) – Okniny wieś – Łuków
            4. Autobus – godz. 12.45 ––  Gręzówka – Klimki – Ławki ( wszystkie przystanki ) – Gołaszyn - Łuków
          • ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU W GRĘZOWCE

• W dniu 30 sierpnia 2022 r. (wtorek) o godz. 10.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które 1 września 2022 roku rozpoczną edukację w naszym przedszkolu.

Udział na zajęciach pozwoli dzieciom poznać nowe środowisko rówieśników i swoje panie, co znacznie złagodzi wrześniowy stres bycia przedszkolakiem. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stres i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy!