• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

NAGRODY ZA TALENCIAKI!!!

• Właśnie otrzymaliśmy nagrody za TALENCIAKI zebrane w akcji „Szkoły pełne talentów” prowadzonej przez Lidl. Zaangażowanie naszych „zbieraczy” było ogromne, za co serdecznie dziękujemy.

Otrzymaliśmy:

1. Bogaty zestaw wspaniałych instrumentów muzycznych wysokiej jakości, idealny do grupowej pracy podczas zajęć szkolnych. Przy okazji za sprawą różnych materiałów dzieci doświadczają różnic w dotyku i dźwięku. Przejrzyście ułożone i starannie przechowywane. Zestaw umożliwia codzienne muzykowanie. Dzięki temu zestawowi można wyposażyć nawet większe klasy i grupy do 30 dzieci we wspaniałe instrumenty. Przejrzyście ułożone i starannie przechowywane. Umożliwia codzienne muzykowanie.

2. Zestaw Tangramów -  to bardzo znana na całym świecie gra logiczna, która kształtuje logiczne myślenie, rozwija wyobraźnię, a także zachęca do poszukiwania nowych, nieszablonowych rozwiązań. Dzięki tym figurom można objaśniać i układać różne figury geometryczne. Oczywiście, dzieci mogą również dać upust swojej kreatywności i tworzyć wymyślne kształty, wzory i figury. 3 gry – każda z 7 kształtami tangramu. W 3 kolorach. Magnetyczny – do białych tablic. Figury wykonane są z magnetycznej gumy, pokryte z obu stron mocnymi, kolorowymi foliami.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI

"TALENCIAKI" - KONKURS #Szkoły Pełne Talentów

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gręzówce biorą udział w konkursie "TALENCIAKI" - @lidl.polska #Szkoły Pełne Talentów.

Film konkursowy "TALENCIAKI" #Szkoły Pełne Talentów

Akcja „Szkoły pełne talentów” ma na celu wsparcie uczniów polskich szkół w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji.

Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których uczą się miliony polskich dzieci, ale przede wszystkim ich przyszłość. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Każdy talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Wyniki losowań można śledzić na lidl.pl/szkoly.

Ambasadorami akcji są Anna i Robert Lewandowscy, którzy podkreślają, że ta kampanią jest bliska ich stylowi myślenia oraz działania.

Akcja „Szkoły pełne talentów” rozpoczęła się w 5 września 2022 r. i potrwa przez 10 tygodni. W kampanii wykorzystano wiele środków komunikacji – radio, telewizję, social media oraz komunikację outdoorową. Za zakup mediów odpowiada agencja Havas Media. Akcja została przygotowana przy współpracy z agencją TCC. Za komunikację kreatywną kampanii odpowiada agencja GPD.

Koordynator projektu: Małgorzata Kozakowska