Osiągnięcia sportowe

III miejsce w Mistrzostwach Regionu w koszykówce chłopców kl. VII-VIII

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych kl.IV - VI

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych kl.VII - VIII

I miejsce w zawodach gminnych w koszykówce chłopców kl. VII - VIII.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców kl. VII - VIII

Rok szkolny 2019/2020

I miejsce w zawodach  gminnych  w  piłce siatkowej  dziewcząt  (Igrzyska młodzieży szkolnej) klas 7-8.

I miejsce w zawodach  gminnych w koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

III miejsce w zawodach gminnych  w drużynowym tenisie stołowym  w kategorii chłopców klasy 6 i młodsi.

II miejsce w Gminnych zawodach w mini piłce siatkowej chłopców "4" Igrzyska Dzieci klasa 6 i młodsi.

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w mini piłce siatkowej "4" w kategorii Igrzyska Dzieci klasa 6 i młodsi.

Rok szkolny 2018/2019

I miejsce w zawodach gminnych w drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Biała Podlaska w drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w  drużynowych biegach przełajowych  (chłopców) w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

I miejsce zawodach  gminnych w mini piłce nożnej chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w mini piłce nożnej chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce zawodach  gminnych w mini koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w mini koszykówce chłopców w kategorii (Igrzyska dzieci) klasy VI i młodsi.

II miejsce w zawodach  gminnych  w  piłce siatkowej  dziewcząt w kategorii gimnazjum.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w  piłce siatkowej  dziewcząt w kategorii gimnazjum.

II miejsce w zawodach  gminnych  w  piłce siatkowej  chłopców w kategorii gimnazjum.

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w  piłce siatkowej  chłopców w kategorii gimnazjum.

• Sztafetowe Biegi Przełajowe w Adamowie Igrzyska Dzieci klasa 6 i młodsi
      • I miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych - Rejon Biała Podlaska
      • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego w piłce siatkowej dziewcząt, kategoria gimnazjum
      • II miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Siatkowej dziewcząt, kategoria gimnazjum